loader
Sprzęt RTV

10 najlepszych telewizorów w 2018 roku

Obecnie na rynku występuje duża oferta telewizorów, które różnią się od siebie parametrami oraz cenami. Jaki wybór, będzie zatem najlepszy?

Philips 22PFT4022 – cena około 550 zł

Jest to niewielki telewizor – 22 calowy, ale również niedrogi. Co najważniejsze, posiada on matrycę Full HD, która gwarantuje bardzo dobrą jakość obrazu. Niestety nie posiada funkcji Smart TV, jednak w wyposażeniu znajdziemy port USB, który pozwala na odtwarzanie multimediów.

Samsung UE32M5002 – cena około 900 zł

Jest to propozycja trochę droższa, jednak telewizor posiada 32 cale. Nadaje się idealnie do niewielkich pomieszczeń. Ponadto posiada matrycę Full HD, która zapewnia głęboką czerń obrazu. Niestety nie posiada on Smart TV oraz wejścia do podłączenia słuchawek. Ponadto wbudowane głośniki nie zapewniają wybitnej jakości dźwięku.

Samsung UE43MU6172 – cena około 1800 zł

Samsung UE43MU6172 to propozycja posiadająca 43 cale. Jest to już całkiem większy telewizor od poprzednich propozycji. Dodatkowo rozdzielczość 4K, którą oferuje telewizor zapewnia wysokiej jakości obraz. Telewizor posiada funkcję Bluetooth, dzięki której można podłączyć bezprzewodowe słuchawki. Dzięki Smart Tv, oferuje on dostęp do różnego rodzaju aplikacji.

Philips 50PUS6262 – cena około 2000 zł

Jest to bardzo korzystna propozycja w tej kategorii cenowej. Ten model telewizora marki Philips, posiada bowiem rozdzielczość w 4K, Smart TV, obsługę HDR oraz wbudowany tuner satelitarny. Dodatkowo posiada moduł Ambilight, który podświetla telewizor za pomocą diod, w kolorach zgodnych z wyświetlanym obrazem w danym momencie. Niestety nie posiada on modułu Bluetooth, który dla niektórych kupujących jest obowiązkową funkcją. Nowe oferty zobacz

Samsung UE55MU6402 – cena około 2750 zł

Samsung UE55MU6402 to propozycja telewizora o 55 przekątnej ekranu. Wyposażony jest w wysokiej jakości rozdzielczość 4 K, obsługę HDR, oraz system operacyjny Tizen, oferujący duży wybór aplikacji. Oprócz tego należy także wspomnieć o module Bluetooth oraz tunerze satelitarnym. Do wad tego egzemplarza można zaliczyć brak wejścia dla słuchawek oraz brak 4 złącz HDMI.

Popularne telewizory w leroy merlin żory

LG 65UJ6307 – cena około 3500 zł

Jest to telewizor dla zwolenników dużego ekranu. Kupując ten model, w przyzwoitej cenie, otrzymujemy wysoką jakość obrazu w 4K, obsługę HDR, moduł Bluetooth oraz tuner satelitarny. Ponadto system obsługujący telewizor to przyjemny webOS w wersji 3.0.

Philips 65PUS6412 – cena około 4500 zł

To propozycja 65 calowego telewizora marki Philips. Wyższa cena zapewnia Nam dostęp do systemu Adroid TV z ofertą sklepu Google Play. Ponadto ten model posiada rozdzielczość 4K, wbudowany tuner satelitarny, moduł Bluetooth oraz 4 złącza HDMI. Tak jak poprzedni model marki Philips posiada oświetlenie Ambilight.

Samsung QE55Q7F- cena około 5500 zł

Ten model występuje w bardzo dobrej cenie. Posiada technologię QLED z procesorem Quad-Core. Oczywiście występuje w formacie 4K. Oprócz tego posiada system operacyjny Tizen z dostępem do różnorodnych aplikacji. Dodatkowo wyposażony jest w system 4 głośników, które gwarantują bardzo dobrą jakość dźwięku.

LG OLED55B7V – cena około 6500 zł

Jest to telewizor w przystępnej cenie z bardzo dobrymi parametrami. Ten model LG jest wyprodukowany w technologii OLED, która gwarantuje głęboką czerń obrazu. Dodatkowo, działa za pomocą systemu webOS w nowoczesnej wersji 3.5 Oczywiście posiada także moduł Bluetooth, tuner satelitarny oraz dwa wbudowane głośniki, które zapewniają bardzo dobry dźwięk.

LG OLED65C7V – cena około 11000 zł

Ten model to najdroższa propozycja z powyższego zestawienia. Głównie, wysoka cena spowodowana jest 65 calową przekątną ekranu. Zawiera wszystkie ulepszenia, które posiada model wcześniej opisywany - LG OLED55B7V.

Nowe gazetki promocyjne  leroy-merlin.okazjum.pl/zory zobacz!