loader
Elektronika

Najlepsze drony - co można kupić?

Niewątpliwie jeśli chodzi o pewne szaleństwo z dronami mamy już je za sobą, ale nadal popularność tych sprzętów jest spora. Ciągle pojawiają się w sprzedaży nowe urządzenia. Staramy się więc pokazać kilka sensownych modeli, na które można będzie zwrócić uwagę.

Bądź jak prawdziwy  tropiciel okazji - sprawdź najlepsze promocje!

OVERMAX X-BEE 1.5

Dla pasjonatów to pewnie za słaby sprzęt, jednak jak ktoś chce się uczyć latać dronem to na pewno będzie dobre rozwiązanie. Wygodne sterowanie, precyzja, której można się nauczyć i dobra cena bo jedynie około 100 złotych.

HUBSAN X4 H501S

Model dla zaawansowanych użytkowników oraz osób, które chcą się latania uczyć. Jeden z lepszych modeli w tej cenowej grupie. Montowany nadajnik GPS pozwala śledzić lot, jednocześnie jest opcja utrzymania wysokości. Akumulator pozwala latać około 20 minut.

Zobacz promocje w  castorama wrocław!

SYMA X5HW

Sensowna konkurencja dla początkujących. Dron ma kamerę, która przekazuje obraz rzeczywisty. Dzięki czujnikowi ciśnienia utrzymuje swoją wysokość. Dodatkowo w bardzo dobrej cenie za około 200 złotych do kupienia.

agata meble warszawa

DJI MAVIC AIR

Gdy chodzi o rekreacyjne drony to jedna z lepszych opcji, kilka funkcji, które na pewno przypadną do gustu profesjonalistom. Między innymi kamera wysokiej jakości. Obsługa jest tutaj prosta, łatwo opanować nawet jeśli nie ma się doświadczenia, ale cena wysoka bo 3000 złotych.

SYMA X8HG

Dron do latania w dwóch trybach i dla początkujących i dla zaawansowanych użytkowników. Cena około 500 złotych i za tą cenę można zrobić świetne zdjęcia.

 

Najlepsze promocje fashion house sosnowiec!