loader
Sprzęt RTV

Mały projektor do biura - jaki wybrać?

Nawet niewielkich rozmiarów projektor należy do podstawowego sprzętu, jaki jest wykorzystywany w wielu biurach. Jaki sprzęt jednak wybrać, aby był dobry, ale niezbyt drogi?

1. Hykker Vision 130

Urządzenia tej firmy często możemy spotkać w ofercie sklepów Biedronka. Projektor Hyyker, podobnie jak inne sprzęty tej marki wyróżnia się nie tylko niską ceną, ale także funkcjonalnością. Model ten wykonany jest w jakości LED. Pozwala on na wyświetlanie obrazu o przekątnej od 34 do 130” w rozdzielczości 720p lub 1080p. Hykker Vision 130 posiada natywną rozdzielczość projektora na poziomie 800x480 pikseli, a jasność obrazu to 110 lumenów. Jest on wyposażony w sporo różnych wejść, takich jak HDMI, USB, SD, AV i RGB. Projektor ma wbudowany głośnik o mocy 2 W oraz pilota.Cena to 250 zł. Nowe oferty https://leroy-merlin.okazjum.pl/torun

2. ART Z2001

Projektor, który może zostać również  podłączony do tunera DVB-T, dzięki czemu może w pewnym stopniu zastąpić nam telewizor. Żywotność lampy LED to 50 000 godzin, a jasność obrazu wynosi 1000 lumenów.Projektor obsługuje rozdzielczość 800x480 pikseli, choć wspiera również 1080p. Obraz można wyświetlać w formacie 16:9 lub 4:3. ART Z2001 obsługuje porty HDMI, USB, VGA, TV oraz AV. Do zestawu dołączony jest też pilot.  Cena to 499 zł.

leroy merlin toruń

3. Overmax Multipic 3.1

Projektor, który doskonale sprawdzi się w biurze, ale także będzie świetnym sprzętem do oglądania filmów. Przekątna obrazu to aż 140 cali, a świetne nasycenie kolorów to zasługa technologii LCD. Wyposażenie projektora w lampę LED to gwarancja długiego działania oraz niewielkiego poboru energii.Urządzenie wyświetla obraz w formacie 4:3 lub 16:9 z kontrastem 1000:1 oraz jasnością na poziomie 2000 lumenów. Żywotność lampy wynosi 50 000 godzin. Projektor posiada wbudowane głośniki, a także funkcję zoom i korekcji zniekształcenia trapezowego. Możemy też ręcznie ustawić ostrość.Cena to 599 zł.

4. Projektory Philips PicoPix

Jeśli często się przemieszczamy i prowadzimy prezentacje w różnych miejscach, warto zastanowić się nad zakupem mini projektorów Phillips. Mała konstrukcja pozwala na ich swobodne przenoszenie, ale niestety musimy się już przygotować na znacznie wyższy koszt ich zakupu.5. Inne firmy

W sprzedaży znajdziemy mnóstwo różnych modeli projektów uznanych marek, takich jak BenQ, Epson, Acer. Są to jednak zwykle produkty bardziej zaawansowane technologicznie, przez co również droższe.