loader
AGD

Zmywarka do 1500zł

Wybór zmywarki jest związany głównie z posiadanym budżetem. Im więcej pieniędzy mamy, tym większy pojawia się wybór. Przekonajmy się, co oferują zmywarki do 1500zł? Warto wybrać funkcje, które będą przydatne na co dzień.

Jeśli chodzi o wielkość, standardem są zmywarki o szerokości 45 i 60cm. Ich gabaryty pozwalają na bezproblemowy montaż w kuchni. Takie zmywarki pozwalają na umycie odpowiednio ośmiu i dwunastu kompletów naczyń.

Whirlpool WEIC3C26F

Ta zmywarka wyróżnia się przede wszystkim dużą pojemnością. Pozwala na umycie nawet 14 kompletów naczyń, a w swoim środku posiada aż 3 kosze. Posiada funkcję Szósty Zmysł, który pozwala na ekonomiczne wykorzystanie wody i detergentów. Zmywarka rozpoznaje stopień zabrudzeń i sama dostosowuje parametry zmywania. Sprzęt posiada klasę A++.

Amica ZIM 629E

Zmywarka posiada dodatkową szufladę, która zastępuje pojemnik na sztućce. Można w niej samodzielnie modyfikować położenie koszy, co pozwala wygospodarować odpowiednio dużo miejsca na większe naczynia lub garnki. Zastosowanie silnika Logic Drive zapewnia większą żywotność i cichą pracę. Sprzęt posiada klasę A+++.

Zmywarka do zabudowyw leroy merlin swadzim

Zelmer ZED25W40EU

Ta wolno stojąca zmywarka potrafi pomieścić do 9 kompletów naczyń. Użytkownik może wybierać spośród 5 programów mycia i 4 stopni regulacji temperatury. Istnieje także możliwość mycia tylko jednej komory, co zwiększa ekonomiczność urządzenia. Sprzęt posiada klasę A+.

Candy 1L39X

Zmywarka pozwala na jednoczesne mycie 13 kompletów naczyń. Posiada funkcję Antioverflow, który chroni przed przepełnieniem. Urządzenie posiada wyjątkowo krótki program szybkiego mycia, który trwa jedyne 29 minut. Wygodne kontrolki LED informują o każdym z etapów cyklu. Sprzęt posiada klasę A+. Nowe oferty i rabaty na produkty w https://leroy-merlin.okazjum.pl/swadzim

Siemens SN 65E011EU

Występuje także pod nazwą Siemens iQ300 speedMatic. Posiada możliwość regulacji górnego kosza, co ułatwia aranżację wnętrza. Zastosowanie silnika iQdrive zapewnia cichą i wydajną pracę oraz wysoką bezawaryjność. Niewątpliwą zaletą jest także system AquaStop, który daje dożywotnią gwarancję ochrony mieszkania przed zalaniem. Sprzęt posiada klasę A+.