loader
Sprzęt RTV

Najlepsze dyktafony cyfrowe

Obecnie, w sprzedaży dostępnych jest wiele różnych modeli dyktafonów cyfrowych. Zanim zatem ruszymy na zakupy, dobrze jest poznać ich mocne i słabe strony, aby podjąć dobrą decyzję. A na jakie modele warto zwrócić uwagę?

1. Zoom H4n Pro

Dyktafon ten umożliwia cztery ścieżki nagrywania, posiada wbudowany głośnik do odsłuchu i dobrej jakości wyświetlacz LCD. Urządzenie to wyposażono też w dwa mikrofony pojemnościowe w układzie X/Y, posiadające regulowany kąt pokrycia między 90 a 120 stopni. Oprócz tego, sprzęt ten posiada również 2 wejścia mic/line combo XLR/TRS, dzięki czemu jest kompatybilny z zewnętrznymi urządzeniami audio.

2. Olympus WS-853 Czarny (8GB) 

Dyktafon z dwoma mikrofonami pod kątem 90 stopni. Pozwala to na rejestrację szczegółowego dźwięku, niezależnie od położenia rozmówców. Sprzęt ten jest także wyposażony w filtr górnoprzepustowy i redukcję szumów. Dyktafon od Olympusa ma 8 GB wbudowanej pamięci, ale możliwe jest jej zwiększenie do 32 GB przy pomocy karty micro SD. Sprawdź teraz nowe ceny w gazetkach promocyjnych !

Funkcje dyktafonu merlin swarządz

3. Olympus WS-852 4GB

Dyktafon posiada dwa tryby pracy. Podstawowy wyświetla jedynie najważniejsze parametry, a ustawienia menu są ograniczone do najpopularniejszych opcji, co jest dobrym rozwiązaniem dla początkujących użytkowników. Ci zaawansowani mogą korzystać z trybu normalnego, z wszystkimi funkcjami.W urządzeniu zastosowano mikrofony kierunkowe z niskim poziomem szumów, które są ustawione pod kątem 90 stopni. Gwarantuje to doskonałą jakość zarejestrowanych dźwięków.

4. Sony ICD-PX240

Dyktafon Sony posiada funkcję nagrywania oraz odtwarzania w formacie MP3. Wyposażony jest we wbudowaną pamięć 4 GB. Gwarantuje wysoką jakość rejestracji dźwięku.

5. Philips DVT2510

Dyktafon Phillips jest wyposażony w dwa mikrofony, dzięki czemu jakość nagrań jest wysoka, a szumy zostają wyeliminowane. Urządzenie posiada także przyjazny użytkownikowi wyświetlacz, przez co korzystanie z niego jest wyjątkowo proste. Dyktafon posiada funkcję nagrywania w formacie MP3 oraz jest kompatybilne z systemami Windows, Mac OS oraz Linux. 

Nowe produkty w https://www.promoceny.pl/sklepy/szukaj/leroy-merlin/wielkopolskie/swarzedz zobacz !