loader
Sprzęt RTV

Najlepsze słuchawki poniżej 100 zł i 300 zł

Słuchawki nauszne do 100 zł

JBL T450

W trakcie poszukiwań słuchawek do telefonu, które będą jednocześnie dobre, modne i tanie, warto zwrócić szczególną uwagę na model JBL T450. Charakteryzuje się on szczególnie miękkimi poduszkami, które są jednocześnie bardzo lekkie oraz funkcjonalne - łatwo się składają, więc są idealne na podróże czy wypady na miasto. Dodatkowo, zawierają nieplączący się przewód z pilotem z mikrofonem i przyciskiem umożliwiającym odbieranie telefonów. Odpowiednia moc przetworników, idealnie sprawdzi się do słuchania muzyki zarówno elektronicznej jak i gitarowej.

CA Sunset CA-1724 BT

Szukając słuchawek do 100 zł, które będą znacząco wyróżniały się jakością dźwięku, należy skupić głównie uwagę na modelach przewodowych. Jeśli jednak w słuchawkach nausznych, cenisz przede wszystkim ich uniwersalność oraz swobodę, z pewnością spodobają Ci się słuchawki CA Sunset CA-1724 BT. Ich największą zaletą jest bezprzewodowa łączność Bluetooth 4.1. Oprócz interesującego designu, posiadają także mikrofony i odpowiednie przyciski, dzięki którym można swobodnie sterować słuchaną muzyką. Bateria trzyma około siedmiu godzin.

Audictus Creator

Słuchawki nauszne Audictus Creator cenione są przede wszystkim za 120 centymetrowy przewód z regulacją głośności oraz wbudowanym mikrofonem. Są bardzo wygodne i przyjemnie grają, jednak się nie składają.

Słuchawki nauszne w lidl poznań

Słuchawki nauszne do 300 zł

Sennheiser HD 2.30i

Ten model polecany jest szczególnie miłośnikom różnorodnych gatunków muzycznych. Bardzo żywe i przyjemne brzmienie, umożliwia słuchanie ulubionej muzyki bez zbędnych szumów. Warto zwrócić również uwagę na podniesione basy oraz soprany wraz z ocieplonym środkiem pasma. Dodatkowo, są bardzo atrakcyjnie wizualnie oraz świetnie wykonane.

Nowe produkty https://www.promoceny.pl/gazetki/szukaj/lidl

Marshall Major II

Fani mocniejszego, gitarowego grania, decydując się na kupno słuchawek, powinni wziąć pod uwagę model Marshall Major II. Należy jednak pamiętać, że zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby dopasować dźwięk do mocniejszych brzmień. Mogę więc nie do końca się sprawdzić przy muzyce elektronicznej. Model cechuje przede wszystkim bardzo lekka, wygodna i składana konstrukcja.

Sony MDR-ZX220BT

Słuchawki Sony MDR-ZX220BT posiadają wszystkie cechy uniwersalnego modelu: są dobrze wykonane, atrakcyjne pod względem wizualnym i łączą się bezprzewodowo z Bluetooth. Posiadają też funkcję NFC, umożliwiającą szybkie połączenie ze smartfonem, bez zbędnego czasu na indywidualne konfigurowanie. Sam akumulator starcza na osiem godzin intensywnego grania. W sklepach Saturn Katowice znajdziesz wiele rodzai słuchawek w korzystnej cenie.