loader
Elektronika

Najlepszy monitor z tunerem TV zdaniem naszych klientów

Gdy nie mamy miejsca na telewizor standardowy, to naprawdę alternatywą świetną jest monitor, który ma wbudowaną funkcję TV. Czy rozważysz jego zakup? Powinniśmy sprawdzić modele, które są polecane. Wówczas nie będziemy mieli z tym żadnego problemu.

Dowiemy się z tego artykułu:

- jakimi funkcjami dodatkowymi nas zaskakują monitory właśnie z TV z marki Samsung

- jakie monitory z wbudowaną funkcją telewizji znajdziemy w ofercie firmy Samsung.

Czym tak naprawdę cechować się powinien dobry monitor z wbudowanym tunerem TV?

Gdy chcemy wybrać dobry monitor właśnie z TV, to powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności na jego wielkość. Zasada jest bardzo prosta. Chodzi o to, że im będzie większym tym lepiej. Nie odczujemy dzięki temu, że oglądamy dany film czy też serial na monitorze, a nie właśnie na telewizorze.

Monitor z tunerem TV

Powinniśmy się także upewnić, że nasze urządzenie wyposażone jest w dobrej jakości matrycę. Powinna to być VA czy też IPS. Zapewni ona wizualne naprawdę doskonałe wrażenie. I to niezależnie pod jakim kątem patrzymy na monitor.

Monitor z wbudowaną funkcją TV - konkretnie jakie modele oferuje nam Samsung?

Gdy szukamy monitora właśnie z TV do użytku własnego, to musimy się przyjrzeć polecanym modelom. Faworyt to bez wątpienia Samsung 32HE690. Co takiego doceniają w nim wszyscy użytkownicy? Na pewno jest to ekran trzydziesto dwu calowy. Jego rozdzielczość to 1920 x 1080 pikseli. Umożliwia od wyjątkowo odbiór obrazu wyrazistego, który jest w jakości Full HD.

Klientom także nie umknął fakt, że możemy go sobie zawiesić na ścianie. Osiągniemy tym samym jeszcze większy komfort przy oglądaniu filmów. Dzięki zastosowaniu rozstawu standardowego montażowych śrub instalacja sama nie powinna nam sprawić zbyt dużej trudności. Klienci doceniają jeszcze jeden z modeli. Jest to taki model jak 32EE590. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj fakt, że ma on funkcję eco. Wówczas zużywa dużo, dużo mniej prądu. Stąd właśnie możemy liczyć na dużo mniejsze rachunki.