loader
AGD

Wydajne i tanie grzejniki elektryczne

Wybór niedrogich piecyków, które ogrzeją nawet duży pokój, jest mnóstwo w ofercie sprzedawców. Który kupić? Wybraliśmy 7 najlepszych grzejników elektrycznych w cenie do 150 złotych.

1. Handy Heater

Piecyk podłącza się bezpośrednio do gniazdka, a po wciśnięciu przycisku od razu rozpoczyna pracę. Ceramiczna grzałka wyłącza się automatycznie po 12 godzinach, a obudowa wciąż pozostaje chłodna - mamy więc gwarancję bezpieczeństwa. Programator pozwala ręcznie ustawić czas grzania. Wybieramy też temperaturę - od 15 do 32°C. Możemy ustawić prędkość rozprowadzania ciepłego powietrza, dzięki dwóm poziomom wiatraczka. Handy Heater dogrzeje duży, 20-metrowy pokój. Cena: od 59 zł.

2. Farelka Ravanson

Poręczny, niewielki grzejnik, który zmieści się w szufladzie, gdy nie chcemy go uŻywać. Ma dwustopniową regulację mocy -1000 i 2000 W, a do wyboru trzy funkcje: wentylowanie gorącym, ciepłym i chłodnym powietrzem. Automatycznie kontroluje temperaturę i zabezpiecza przed przegrzaniem. Wymiary: 14 x 22,5 x 26,5 cm. Waga: 1,1 kg. Cena: od 36,90 zł.

3. Grzejnik konwektorowy CH2500DW

Grzeje już po 2 minutach od włączenia. Ciepło wydostaje się poprzez górną kratkę konwektora. Termostat pozwala ustawić żądaną temperaturę, a grzejnik zapewni, że będzie stała. Moc na trzech poziomach: 750, 1250, 2000 W. System zabezpieczający chroni przed przekroczeniem dopuszczalnej temperatury. Grzejnik ma też funkcję chłodnego nawiewu. Cena: od 70 zł.

Jakie ogrzewanie wybrać

4. Kurtyna powietrzna Adler

Tworzy doskonałą barierę między miejscami o różnych temperaturach. Zimą zapobiega przenikaniu do wnętrza chłodnego powietrza, latem stanowi barierę przed gorącym. Jednocześnie chroni dom przed uciążliwą chmurą pyłków, owadów i drobnych zanieczyszczeń. Kurtynę najlepiej zainstalować nad dużymi drzwiami balkonowymi. Posiada dwa poziomy grzania, timer i pilot zdalnego sterowania. Ma dużą moc: 2000 W i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Waga: 2,2 kg. Wymiary: 52 x 22 x 11 cm. Cena: od 145 zł.

5. Grzejnik olejowy zobacz agata.okazjum.pl

Popularne „olejaki” są w ofercie różnych firm, różniąc się jedynie liczbą żeberek i mocą. Podgrzewany w nich olej krąży w wewnętrznych kanałach, a właściwości tej substancji sprawiają, że grzejniki wolno stygną. Są ciche i gwarantują stabilną temperaturę. Wyposażone są w praktyczne uchwyty i kółka, a niektóre można mocować na ścianie. Jednym z tańszych modeli jest 7-żebrowy Kaminer o trzech poziomach grzania: 600, 900, 1500 W. Wymiary: 15 x 33 x 61,5 cm. Waga: ok. 6,5 kg. Cena za 7-żebrowy Kaminer: ok. 110 zł.

6. Promiennik Eurom

Działa inaczej niż ogrzewające powietrze tradycyjne piecyki konwekcyjne. Tutaj emitowana przez lampy energia przenika przez powietrze, ogrzewając wszystko, co znajduje się w jej zasięgu. Pracuje zaraz po podłączeniu do gniazdka. Cena kwarcowego modelu QH1203 o wadze 1,65 kg i mocy do 1200 W: ok.100 zł.

7. Nagrzewnica elektryczna w  carrefour toruń

Sprawdzi się w pomieszczeniach gospodarczych. Z wielu modeli polecamy łatwe w obsłudze, lekkie, przenośne urządzenie TSE-20A o mocy 2000 W. Po włączeniu nagrzewnicy i ustawieniu temperatury na 0°C może służyć jako wentylator. Cena: od 105 zł.

Nowe promocje promoceny.pl/sklep/agata-meble-poznan-ul-glogowska-422 zobacz !