loader
AGD małe

Przegląd sportowych blenderów do 100 zł

Obecnie coraz trudniej znaleźć wymówkę. aby nie być aktywnym fizycznie. Podczas ćwiczeń warto jest pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Przydatne jest pisanie tylko wody, ale również pożywnych smoothie na bazie owoców czy warzyw, Które zawierają wiele cennych witamin oraz pierwiastków odżywczych. Na przykład pomidory to bardzo dobre źródło witaminy C, która jest niezbędna do wzmocnienia stawów.

Szpinak natomiast ma bardzo dużo chromu, który doskonale chroni tkankę mięśniową oraz usprawnia jej regenerację. Banany mają bardzo dużo potasu oraz magnezu, a czarna porzeczka jest świetnym źródłem żelazo. Własnoręcznie przygotowanie smoothie nie jest ani drogie, ani szczególnie czasochłonne. Wystarczy zaopatrzyć się wybrane owoce i warzywa, a także w sportowy blender który umożliwi przygotowanie napojów. Istnieją na ręku przyrząd za które trzeba zapłacić nawet mniej niż 100 zł. Oto niektóre z nich.

Zobacz brodrene kod rabatowy!

N'oveen SB210 SPORT MIX&FIT

Ten sportowy blender na tle innych wyróżnia się przede wszystkim swoją mocą (300 watów). Jest wyposażony ostrza, które pozwalają na kruszenie lodu oraz posiada dwie butelki o pojemności 600ml, które idealnie pasują do uchwytów dostępnych w samochodzie czy w rowerze. Umieszczona na butelce cala pozwala na dokładne odmierzanie proporcji dodatków, a antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność i dużą wygodę podczas użytkowania. Butelki posiadają tak zwany dziubek “niekapek”.

ADLER AD 4075

Blender tej marki charakteryzuje się bardzo łatwą możliwością czyszczenia oraz jest poręczne i wygodne podczas użytkowania. Posiada bardzo dużą moc - podobną do tej, która jest dostępna w blenderze kielichowym, a jego prędkość obrotowa to aż 22 tysiące obrotów na minutę. Dzięki temu blender doskonale radzi sobie z każdym owocem i warzywem -  nawet tym bardziej twardym. Po użyciu blendera nie trzeba zawartości przelewać do innego pojemnika a wystarczy zdjąć pojemnik ze stopki oraz nałożyć pokrywkę i już można zabrać go w trasę czy do ćwiczeń.

lidl promocje

Camry CR 4059

Blender prezentujący się dość niepozornie, ale świetnie sprawdzający się do przygotowania domowych soków i smoothie. Posiada moc 250 watów, a zakrętka kubka wyposażona jest w wygodny ustnik. W zestawie dostępne są dwa kubki o pojemności 500 ml i 300 ml.

RAVEN EBS001

Wędzarnie posiada moc 300 watów oraz wygodne nierdzewne ostrze. W zestawie dostępne są dwa bidony o pojemności 570 i 400 mililitrów, które idealnie sprawdzą się podczas podróży lub jazdy rowerem.

Home Electric SMTG9002R

Czas blender charakteryzuje się wysokoobrotowym silnikiem o maksymalnej mocy 250 watów oraz jest bardzo wygodnie uruchomiony podczas dociśnięcie butelki do podstawy. Całość menadżera można myć wygodnie w zmywarce.

Blender Bottle Shaker

Jeden z najlepszych produktów, jakie można znaleźć w tej półce cenowej, Nie jest standardowym blenderem, ale butelką o 760 mililitrów ze sprężynową kulką ze stali nierdzewnej w środku, która jest bardzo prosta i intuicyjna w stosowaniu - wystarczy zamieszać, aby uzyskać smoothie.

Sprawdź  wojas kod rabatowy!

N'OVEEN SB550

Zaopatrzony w moc 300 wat oraz ostrza, które umożliwiają kruszenie lodu. W zestawie znajdują się również dwie butelki ze specjalną skalą do odmierzania produktów i proporcji. Kubek wyposażony jest tzw. dziubek “niekapek”.

Jak widać po powyższe w rankingu nie każdy blender musi być drogi. Nawet dysponując ograniczonymi finansami można kupić bardzo dobrej jakości produkt który posłuży do utrzymania dietę oraz zapewnienia organizmowi niezbędną ilość witamin oraz mikro i makroelementów.

Nowe produkty i gazetki  https://www.promoceny.pl/gazetki/szukaj/lidl