loader
AGD

Wybrane modele pralek do 900 zł

Pralki są dostępne w różnych rozmiarach. Ci, którzy mieszkają w pojedynkę albo w dwie osoby oraz ci, którzy mają małe mieszkania, a tym samym małą łazienkę, powinni zastanowić się, czy zakupienie małej pralki nie byłoby dobrym rozwiązaniem. Modele pralek o małych gabarytach będą dobrym rozwiązaniem. Jakie modele w cenie do 900 zł znajdują się na rynku?  Indesit BTW A51052

Pralki ładowane od góry to jedna z ciekawych propozycji taniej pralki dla mieszkania z małą łazienką. Przykład to właśnie pralka od Indesit BTW A51052. Ma ona 90 cm wysokości, 60 cm głębokości i tylko 40 cm szerokości. Dzięki tak małej wielkości możliwe jest ciekawe zaaranżowanie małej łazienki. To dobry sposób, kiedy otwieranie drzwiczek mogłoby być utrudnione w niewielkim pomieszczeniu.

Klasa energetyczna tej pralki to A++ – według deklaracji producenta. W trakcie jednego cyklu pralka zużywa 0,75 kWh energii (określono średnie zużycie). Przy ładowności 5 kg zużywa też 34 litry wody podczas jednego prania. Bęben ma prędkość 1000 obr./min. W tym modelu klasa skuteczności prania – A, klasa efektywności wirowania – C. Oprócz typowych programów znajduje się tu też funkcja Turn&Wash.

Whirlpool AWE 4519

Whirlpool AWE 4519 to także pralka ładowana od góry. Ma 40 cm szerokości, 60 cm głębokości i 90 cm wysokości. Bęben osiąga prędkość 1000 obr./min w klasie wirowania – C. Pojemność tego bębna to 5 kg. Klasa prania w tym modelu to A. Zobacz nowe pralki media-markt

Lidl promocje pojemna pralka

W trakcie jednego cyklu pralka zużywa 0,89 kWh energii (określono średnie zużycie), a klasa energetyczna to tutaj A+. Przy ładowności 5 kg zużywa też 34 litry wody. Jedno pranie to 45 litrów wody. Możliwe jest skorzystanie z wielu programów, m.in. szybkie pranie w 15 minut.

Amica DAWD 6102 zobacz lidl.okazjum.pl/poznan

Amica DAWD 6102 ma ładowność 6 kg, bęben osiąga prędkość 1000 obr./min. Wymiary pralki to 59,5 cm szerokości, 47 cm głębokości i 85 cm wysokości. Pranie ładuje się od frontu. Klasa energetyczna pralki to A++. Podczas jednego cyklu zużywa 0,85 kWh i 48 litrów wody. Klasa prania to A, natomiast wirowania to C. Ilość wody jest dobierana do ilości i rodzaju odzieży – to program Auto Sensor. Przyciski da się zablokować, aby uchronić przed dziećmi, a dzięki możliwości pauzy da się wstrzymać pranie w dowolnym momencie.