loader
AGD małe

Lokówki w cenie do 100 zł – Jak i którą wybrać?

Lokówki, a szczególnie te nowoczesne, umożliwiają bezpieczne formowanie loków, bez obaw o przypalenie i zniszczenie włosów. Jednakże nie są identyczne i dlatego przyjrzymy się detalom technicznym tych urządzeń, oferowanych przez handel w przystępnej cenie.

Jaka lokówka będzie najlepsza w cenie do 100 zł? - zobacz w carrefour olsztyn 

Mając pod ręką lokówkę, ułożenie fryzury przestaje być pracochłonne. Czy jednak wolne 100 zł wystarczy na dobry sprzęt?

Takich urządzeń jest sporo i w pierwszej kolejności wybieramy typ, który najlepiej nam odpowiada. Przykładowo o jednolitej grubości grzałki, pozwalający na tworzenie dużych loków i fal, inny bowiem efekt uzyskamy przy grzałce stożkowej, zwężającej się ku końcowi i pozwalającej na tworzenie loków drobniejszych. Na rynku znajdziemy także małe lokówki turystyczne, niezbędne paniom w podróży dla ewentualnych poprawek.

Zazwyczaj zależy nam na urządzeniu wszechstronnym i najlepszą okaże się lokówka wielofunkcyjna. Jednakże przy 100 złotowym budżecie ciężko jest znaleźć sprzęt, który oprócz standardowego zakręcania posłuży również do karbowania i prostowania włosów.

Stylizacja włosów

Konieczne jest niestety, aby materiały użyte do produkcji lokówki były przyzwoitej jakości, a te kosztują. Szczególnie niebezpieczna dla włosów jest tania metalowa końcówka, niedostatecznie chroniąca włosy przed wysokimi temperaturami. Dużo lepsze są ceramiczne, ponieważ odizolowują nadmierne ciepło, a dodatkowo nagrzewają się równomiernie, a co sprzyja układaniu włosów, a w handlu występują także nakładki turmalinowe.

Nowe promocje w carrefour olsztyn zobacz teraz !

Nie jest to czysty turmalin, ale ceramika nim wzbogacona, dzięki czemu nakładka staje się antystatyczna, czyli nieelektryzująca włosów.

Przy zakupie konieczne jest także zwrócenie uwagi na zapasowe nakładki i tutaj nie liczmy na rewelacje, gdyż przy lokówce do 100 złotych, będzie to co najwyżej jedna sztuka.

Ostatnim elementem do sprawdzenia jest moc urządzenia. Jeżeli nie chcemy czekać, ale szybko móc przystępować do modelowania włosów, musi to być lokówka o mocy minimum 25W.

Tylko teraz zooplus kod rabatowy!