loader
Elektronika

Gogle VR do smartfona (do 100 zł)

Jeszcze do niedawna była głównie kojarzona ze światek science fiction oraz ,,Matrixem''. Obecnie każda osoba, która jest posiadaczem smartfona, może poczuć się jak część tej niezwykłej przestrzeni. Umożliwiają to gogle VR. Przedstawione modele to egzemplarze do 100 zł. Jak widać, nie trzeba wydawać kroci, aby poczuć coś niezwykłego!

Zobacz gino rossi kod rabatowy teraz!

Modecom FreeHANDS MC-G3DP

To najtańszy odpowiednik gogli Volcano Blaze. Warto zauważyć, że pomimo niskiej ceny, komfort użytkowania jest naprawdę duży. Solidna konstrukcja zabezpiecza gogle przed ryzykiem uszkodzenia w razie upadku. Ogromnym atutem jest regulacja soczewek. 

Modecom FreeHANDS MC-G3DC

To stanowczo najtańsza propozycja. Idealny wybór dla mało wymagających osób, które nie chcą wydawać kroci na sprzęt. Gogle te cechuje duży komfort użytkowania, co sprawia, że nawet wielogodzinne rozgrywki nie będą uciążliwe. To idealny sprzęt za niewielkie pieniądz.e 

Okulary wirtualnej rzeczywistości

Weebo3D 2.0

Model podobny do znanych Cardboard, jednak jego konstrukcja jest niebywale solidna. Soczewki mają średnicę 37 mm oraz pozwalają cieszyć się niebywale szerokim kątem widzenia. To świetny wybór do smartfonów o przekątnej ekranu 4.3-6,5 cala.

VR BOX 3D II

To zdecydowanie najlepsza propozycja w tym przedziale cenowym. Komfort zabawy zwiększa obszycie ze skóry wokół oczu. Regulowanie soczewek sprawia, że gogle mogą być dopasowane zarówno dla młodszych, jak i dla starszych graczy. To idealny sprzęt dla fanów wielogodzinnej zabawy. W zestawie znajduje się pilot do sterowania.

Twórcy gogli do wirtualnych rozgrywek sprawili, że smartfony mogą służyć jako zestawy do gier. Z gogli korzystać mogą oczywiście również właściciele produktów marki Apple. Wszystkie okulary mają pełną regulację soczewek oraz specjalne szufladki na smartfona. Okulary są tak miękkie i elastyczne, że praktycznie w ogóle nie czuć ich na twarzy. Wirtualna rzeczywistość to niezwykła przygoda. Coraz większa liczba gir uwzględnia technologię virtual reality. Bez względu na wiek, Gogle VR to jeden z najlepszych pomysłów na prezent. https://www.promoceny.pl/sklepy/szukaj/leroy-merlin/lubuskie/zielona-gora