loader
Akcesoria domowe

Ranking 5-ciu najlepszych termometrów bezdotykowych

Małe dziecko często wzbrania się przed zmierzeniem mu temperatury, choć podczas choroby jest to konieczność. Dlatego termometry bezdotykowe, obecnie są czymś niezbędnym dla rodziców. Pozwalają bowiem na bezinwazyjny pomiar temperatury u naszej pociechy. Jaki jednak powinniśmy wybrać?

Tech-Med TM-F03BB

Dzięki temu modelowi możemy zmierzyć temperaturę dziecka nawet z kilku centymetrów. Nie musimy zatem wybudzać go ze snu czy też siłować się z nim, gdy jest bardzo energiczne. Dokładność modelu to 0,2 stopnie, co zapewnia ogromną precyzję. Poza tym na urządzeniu zapisuje się i można odtworzyć, wynik aż 32 wcześniejszych pomiarów, możemy zatem dokonywać porównań.Termometr pomoże nam również w zmierzeniu temperatury cieczy czy też powierzchni, można zatem sprawdzić jaką temperaturę ma chociażby woda w wanience dziecka. Obsługa termometru jest intuicyjna, a po jego zakupie należy go tylko skalibrować ze zwykłym termometrem, co trwa chwilę.

Tech-Med TMB-100

Ten model termometru jest funkcjonalny, a jego cena bardzo przystępna. Ten produkt również mierzy temperaturę ciała, ale także cieczy i powierzchni. Termometr należy jedynie zbliżyć do czoła, by w jednej sekundzie wynik pokazał nam się na wyświetlaczu. Ekran w zależności od temperatury ciała, jest podświetlany. Zielony to prawidłowa temperatura, żółty to stan podgorączkowy, a czerwień to gorączka.

Termometr dla dziecka

Intec HM-468 Basic

Jedna sekunda w odległości 3-5 centymetrów od pacjenta, pozwala nam na precyzyjny pomiar temperatury tym urządzeniem. Również możemy nim sprawdzać temperaturę powierzchni bądź cieczy. Temperaturę ciała urządzenie odczytuje od 32 do 42 stopni. Natomiast cieczy czy też powierzchni, aż od 5 do 80 stopni, co daje nam szerokie spektrum możliwości.

Hi-Tech Medical ORO-T70 PERFECT

Ten model został stworzony z myślą o gabinetach lekarskich czy też szpitalach. Jest zatem urządzeniem medycznym. Możemy mierzyć nim temperaturę ciała, cieczy bądź też przedmiotu. Pomiar pojawia się w ciągu jednej sekundy i ekran sygnalizuje nam podświetleniem stan pacjenta. Zielony - prawidłowa temperatura, żółty - stan podgorączkowy, czerwony - gorączka. Posiada dokładność aż 0,2 stopnia i również jak jeden z poprzednich modeli, zapisuje aż 32 ostatnie pomiary w swojej pamięci.