loader
AGD małe

Najlepszy multicooker – poznaj opinie naszych klientów

Multicooker to urządzenie wielofunkcyjne, za pomocą którego można bez większych problemów i w szybki sposób przygotować zupę, drugie danie czy nawet posiłek innego typu. Możemy tu ugotować warzywa na parze, a nawet upiec ciasto czy chleb. Jeśli tylko jesteśmy królami (lub królowymi) naszej kuchni to jest to idealny sprzęt dla nas. 

Multicooker Philips – który model wybrać?

Multicookery firmy Philips cieszą się ogromną popularnością wśród klientów. Ludzie cenią sobie przede wszystkim ogromną funkcjonalność tych produktów, a także cenią sobie solidność marki. Oferty sklepów zainstalują naszą aplikację. Nie przepłacaj!

Philips Multicooker HD4749/70 - Ten konkretny model wyróżnia się bardzo pozytywnymi opiniami. Większość klientów wskazuje przede wszystkim na mnóstwo funkcji i możliwość przygotowywania najróżniejszych potraw. Przytoczymy zaraz jedną z recenzji tego urządzenia:

Multicooker prezentuje się znakomicie i to zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Otrzymujemy wiele funkcji gotowania, a obsługa urządzenia jest bardzo intuicyjna. Warto skorzystać, w 100% polecam to urządzenie. Potrawy gotują się niezwykle szybko, a także są smaczne.

wojas kod rabatowy

W komentarzach bardzo często spotykamy się także z bardzo pozytywnymi opiniami na temat stosunku jakości do ceny poszczególnych urządzeń. Ludzie chwalą również prostotę obsługi i łatwość czyszczenia. Większość kobiet wypowiadających się z opiniami o tym produkcie mówi, że jest to niezbędny sprzęt w kuchni, który znacząco przyspiesza i upraszcza przygotowywanie potraw. Co najciekawsze, również mężczyźni są zachwyceni tym produktem. Dzięki temu urządzeniu dużo łatwiej jest przygotować smaczny i atrakcyjny posiłek. 

Philips Multicooker HD3037/70 to idealne urządzenie dla wszystkich, którzy są zajęci i nie mają czasu przygotowywać posiłków.Przyrząd jest także wybawieniem dla młodych mam, które chwalą sobie jego bezobsługowość i tempo przygotowywania jedzenia. Wystarczy tylko wsadzić składniki i wszystko "robi się samo". Dodatkowo, jeśli coś nam wypadnie i nie jesteśmy w stanie zjeść od razu, to przyrząd będzie trzymał ciepło do momentu aż otworzymy urządzenie i zajmiemy się jedzeniem

Oba modele zdobyły ogromne uznanie wśród klientów na całym świecie.